NATYCHMIASTOWE WYCENY PORADY ON-LINE

PROSIMY O POLECENIE:

EuroFirma Media Sp. z o.o.
 
DTK Computer Sp. z o.o.
 
B.A.S.E. System
 
Verto Sp. z o.o.
 
Infobrokering
 
ScandReg
 
Enemedia Sp. z o.o.
 
Vanguard Site Services Ltd.
 
Strona główna Klienci EuroFirma Media Sp. z o.o.

EuroFirma Media Sp. z o.o.

EuroFirma Media Sp. z o.o. jest właścicielem portalu przyjaznego przedsiębiorcy "eurofirma.pl" oraz wydawcą Magazynu Przedsiębiorcy EuroFirma.pl. 

Zarówno portal, jak i Magazyn skierowany jest przede wszystkim do przedsiębiorców zainteresowanych funduszami europejskimi, szkoleniami, prawem i systemami zarządzania. Naszym odbiorcą są również pracownicy samorządowi oraz przedstawiciele służby zdrowia.

Obsługujemy internetowy portal przyjazny przedsiębiorcy eurofirma.pl. Zamieszczane są w nim codzienne aktualizacje i najważniejsze informacje dnia. Odbiorcami portalu są przede wszystkim firmy i instytucje z branży dotacji unijnych, systemów zarządzania organizacją oraz firm szkoleniowych. Na witrynie „eurofirma.pl” internauta odnajdzie dane kontaktowe do ponad 500 firm szkoleniowych w Polsce oraz do wszystkich firm doradczych w Polsce posiadających akredytacje Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Przedsiębiorca bez problemu odnajdzie dane teleadresowe i kontaktowe do wszystkich zakładów ubezpieczeń w Polsce, wszystkich urzędów miast i gmin oraz urzędów skarbowych, ponad 400 polskich i zagranicznych izb gospodarczych i handlowych oraz ambasad i konsulatów RP. Wszystkie dane teleadresowe składają się na bazę 20.000 firm i instytucji i są dostępne bezpłatnie. Wszelkie dane na portalu są do odnalezienia w prosty sposób, poprzez wpisanie konkretnej nazwy lub hasła do zainstalowanej w portalu wyszukiwarki.

Nasze realizacje dla EUROFIRMA MEDIA SP. Z O.O.
EuroFirma Media Sp. z o.o.

Strona internetowa eurofirma.pl

Strony Internetowe
REFERENCJE
Podziękowania przyznane za wykonanie layoutu graficznego oraz systemu zarządzania treścią portalu przyjaznego przedsiębiorcy "eurofirma.pl". Prezes Norbert Poliński