NATYCHMIASTOWE WYCENY PORADY ON-LINE

PROSIMY O POLECENIE:

Kredyt Bank S.A.
 
Bazarnik & Partnerzy
 
Strona główna Klienci Kredyt Bank S.A.

Kredyt Bank S.A.

Kredyt Bank to instytucja, która łączy innowacyjność z tradycją solidnej bankowości.
Od lat cieszymy się zaufaniem tysięcy klientów co pomaga nam umacniać pozycję na polskim rynku finansowym.
Jesteśmy dużym, giełdowym bankiem uniwersalnym, notowanym w pierwszej dziesiątce banków w Polsce. Obsługujemy różne grupy klientów, ze szczególnym uwzględnieniem klientów detalicznych, private banking oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Strategicznym akcjonariuszem banku jest belgijska bankowo-ubezpieczeniowa Grupa KBC, która ma 80,00 proc. udział w kapitale akcyjnym banku.

Oferujemy produkty i usługi finansowe o najwyższej jakości, dostosowane odpowiednio do potrzeb wszystkich grup klientów .
We współpracy z TUiR Warta, jako pierwsi na polskim rynku zaoferowaliśmy usługi bancassurance. Dzięki rozbudowanej sieci placówek i bankomatów oraz systemowi bankowości elektronicznej umożliwiamy klientom wygodny i uniwersalny dostęp do swoich usług. Nasz ogromny potencjał to pracownicy, którzy zapewniają profesjonalną obsługę i doradzają korzystne rozwiązania w zarządzaniu finansami.

Wysoką jakość świadczonych przez nas usług odzwierciedlają liczne wyróżnienia i nagrody, w tym m.in. trzy Medale Europejskie przyznane bankowi przez Komitet Integracji Europejskiej i Business Centre Club za pakiet Ekstrakonto, pakiet Ekstrabiznes i kredyt mieszkaniowy Ekstralokum, a także dwie nagrody Alicja przyznane przez miesięcznik "Twój Styl" za pakiet usług przeznaczonych dla młodzieży oraz karty z mikroprocesorem. Ponadto Kredyt Bank trzykrotnie został uhonorowany Godłem Promocyjnym "Bank przyjazny dla przedsiębiorców".

Nasze realizacje dla KREDYT BANK S.A.
Kredyt Bank S.A.

Prezentacja multimedialna - KB24

Prezentacje multimedialne Stworzona przez nas prezentacja multimedialna Kredyt Bank - KB24 przedstawia nową usługę Kredyt Banku - serwis bankowości elektronicznej.
Kredyt Bank S.A.

Prezentacja multimedialna - Kredyt Bank

Prezentacje multimedialne
Kredyt Bank S.A.

Prezentacja multimedialna - Kredyt Bank

Prezentacje multimedialne