NATYCHMIASTOWE WYCENY PORADY ON-LINE

PROSIMY O POLECENIE:

Ekoplon S.A.
 
Lowell International Company
 
Kalmar Sp. z o.o.
 
Kantyna
 
Pepsi-Cola General Bottlers Sp. z o.o.
 
Perfecta
 
Strona główna Klienci Lowell International Company

Lowell International Company

Na zlecenie firmy Lowell Foods ze Stanów Zjednoczonych, wykonaliśmy witrynę internetową przedstawiającą misję firmy i charakter jej dzialalności oraz bogatą ofertę produktową. Produkty promowane i oferowane przez Lowell Foods na rynku amerykańskim to nasza polska żywność.

Przy tworzeniu strony duży nacisk położyliśmy na estetyczną i zachęcającą prezentację oferowanych artykułów spożywczych. Strona charakteryzuje się bogatą kolorystyką, ale i przejrzystością, a wykorzystanie technologii flash dodaje jej dynamiki i zachęca do przeglądania.

Witrynę wzbogaciliśmy również o takie elementy jak wyszukiwarka produktów, newsletter i aktualności. Jej atrakcyjność podnoszą także galeria zdjęć i strona o bocianach, zawierająca grę on-line i kolorowankę dla dzieci. Strona w całości oparta na systemie CMS - pozwala na edycję treści przez pracowników Lowell Foods.

Lowell Foods oferuje szeroką gamę polskich produktów żywnościowych, jak sery, ryby, przetwory owocowe i warzywne, mięsa, wędliny, pieczywo, a także słodycze i wiele innych.

Nasze realizacje dla LOWELL INTERNATIONAL COMPANY
Lowell International Company

Strona internetowa lowellfoods.com

Strony Internetowe