NATYCHMIASTOWE WYCENY PORADY ON-LINE

PROSIMY O POLECENIE:

Skanska S.A.
 
Felix Sp. z o.o.
 
Z.R.B. Andrzej Staniszewski
 
Wirsbud Sp. z o.o.
 
Minox S.A.
 
Plast-Dach Sp. z o.o.
 
RH Development
 
Centrum Invest Sp. z o.o.
 
GruntBudowa S.C.
 
Prestige Sp. z o.o.
 
FACH-BUD Sp. z o.o.
 
Pro-Inwest
 
Strona główna Klienci Plast-Dach Sp. z o.o.

Plast-Dach Sp. z o.o.

Firma Plast-Dach powstała w roku 1991. Jesteśmy rodzinna firma z polskim kapitałem. Profil działalności firmy to produkcja systemów rynnowych z tworzyw sztucznych oraz ze stali. Systemy rynnowe Assa oraz Izabella to nasze flagowe produkty. Ich rewelacyjna struktura i dynamizm formy są rozwiązaniem, które ułatwia odprowadzenie nadmiaru wody z dachu podczas ulewnych i umiarkowanych opadów deszczu. Woda - to niezbędny składnik życia.
Nie można również o nim zapominać w perspektywie budowy nowego obiektu. W tym celu stworzyliśmy dla Państwa doskonale systemy rynnowe, aby woda kojarzyła się Państwu jedynie z pozytywnymi emocjami i rozwiązaniami.

Niespotykana głębokość rynny, to cecha, która jest nierozerwalnie związana jedynie z naszym produktem. Nasi klienci doceniają estetyczność i lekkość formy jaka posiadają systemy rynnowe Assa i Izabella. Firma Plast-Dach dokłada wszelkich starań, aby ułatwić Państwu zakup naszych produktów, dlatego w 2010 roku otworzyliśmy nowy zakład logistyczno-produkcyjny o powierzchni 4000 m2.

Na przestrzeni lat, zdobyliśmy ogrom doświadczeń, z których korzystamy i dziś w celu uatrakcyjnienia naszej oferty. Nasze wyroby przez wiele lat uzupełniały ofertę producentów systemów rynnowych.

Nasze realizacje dla PLAST-DACH SP. Z O.O.