NATYCHMIASTOWE WYCENY PORADY ON-LINE

PROSIMY O POLECENIE:

Maxi Pizza S.A.
 
Restauracja Biesiadna
 
Hotel Eljot w Sielpi
 
Karpacki Dworek
 
Strona główna Klienci Restauracja Biesiadna

Restauracja Biesiadna

Spacerując po centrum Zakopanego nie sposób ominąć usytuowanej w samym sercu miasta Restauracji Biesiadna, jednej z największych restauracji w stolicy Tatr. Biesiadna znajduje się w miejscu, w którym przez długie lata istniała znana w całym Zakopanem Restauracja "U Jędrusia".

Stojąc na środku Krupówek doskonale widać światła naszej restauracji zachęcające do sprawdzenia tego, co znajduje się wewnątrz. Już po przekroczeniu progu poczuć można niepowtarzalną atmosferę restauracji. Ciekawy wystrój, zaprojektowany z najdrobniejszymi detalami i jednocześnie nawiązujący do regionalnej tradycji Zakopanego, pozwala w miłej atmosferze rozkoszować się smakiem dań z naszego szerokiego/obszernego menu. Wyjątkową atmosferę dopełnia muzyka, grana w wybrane dni również na żywo.

Nietuzinkowe wnętrze Restauracji Biesiadna nie pozwoli się Państwu nudzić, bogactwo smaku naszych potraw zaspokoi nawet najbardziej wybrednych gości, a Państwa pociechy będą mogły skorzystać przygotowanego, specjalnie dla nich, kącika zabaw. To również idealne miejsce do organizowania spotkań, bankietów, przyjęć okolicznościowych.

Nasze realizacje dla RESTAURACJA BIESIADNA
Restauracja Biesiadna

Strona internetowa biesiadna.eu

Strony Internetowe