NATYCHMIASTOWE WYCENY PORADY ON-LINE

PROSIMY O POLECENIE:

Venture Industries Sp. z o.o.
 
Ventur Finland Oy AB
 
Ventur Tekniska AB
 
Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o.
 
KOBA Organizacja odzysku S.A.
 
Dolfamex Sp. z o.o.
 
Geosystem Sp. z o.o.
 
Forum Wentylacja
 
Techglass Sp. z o.o.
 
Patron Sp. z o.o.
 
Gryfit
 
Orli Staw
 
Strona główna Klienci Ventur Tekniska AB

Ventur Tekniska AB

Firma Venture Industries od 1990 roku jest obecna na rynku branży wentylacyjnej, gwarantując wysoki poziom obsługi handlowej w przyjaznej dla klienta atmosferze. Zamierzamy w najbliższych latach osiągnąć pozycję czołowego dostawcy i producenta urządzeń wentylacyjnych na rynku polskim.

Jesteśmy świadomi, że rozwój naszej firmy zależy od satysfakcji zarówno wszystkich klientów korzystających bezpośrednio z naszych usług, a więc firm instalacyjnych, budowlanych, specjalistycznych sklepów, jak i inwestorów będących odbiorcami ostatecznymi. Jesteśmy przekonani, że rozszerzanie oferty handlowej, skracanie terminów dostaw, podwyższanie kwalifikacji pracowników oraz ciągłe doskonalenie poziomu obsługi klienta i jakości dostarczanych urządzeń zapewni osiągnięcie zamierzonego celu. Zobowiązujemy się dołożyć wszelkich starań, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani i przekonani co do wartości użytkowej i jakości oferowanych przez nas wyrobów.

Od początku istnienia firma Venture Industries Sp. z o.o. oferuje swoje usługi na rynku branży wentylacyjnej. Specjalizacja ta ma swoje źródła w działalności siostrzanej firmy - Ventur Tekniska AB, istniejącej w Szwecji od ponad trzydziestu lat.
Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce renomowanego producenta wentylatorów Firmy Soler & Palau S.A. z Hiszpanii. Współpracujemy także z wieloma firmami z innych krajów: Danii, Francji, Holandii, Szwecji, Wielkiej Brytanii.

Nasze realizacje dla VENTUR TEKNISKA AB
Ventur Tekniska AB

Strona internetowa axialflaktar.se

Strony Internetowe
Ventur Tekniska AB

Strona internetowa badrumsflaktar.se

Strony Internetowe
Ventur Tekniska AB

Strona internetowa cirkularaluftdon.se

Strony Internetowe
Ventur Tekniska AB

Strona internetowa elektriskatillbehor.se

Strony Internetowe