NATYCHMIASTOWE WYCENY PORADY ON-LINE

PROSIMY O POLECENIE:

Skanska S.A.
 
Felix Sp. z o.o.
 
Z.R.B. Andrzej Staniszewski
 
Wirsbud Sp. z o.o.
 
Minox S.A.
 
Plast-Dach Sp. z o.o.
 
RH Development
 
Centrum Invest Sp. z o.o.
 
GruntBudowa S.C.
 
Prestige Sp. z o.o.
 
FACH-BUD Sp. z o.o.
 
Pro-Inwest
 
Strona główna Klienci Wirsbud Sp. z o.o.

Wirsbud Sp. z o.o.

Firma WIRSBUD jest przedsiębiorstwem, które działa na rynku budowlanym od ponad 16 lat promując i wdrażając nowoczesne technologie w zakresie materiałów budowlanych. Jesteśmy firmą rodzinną stworzoną w całości z kapitału własnego, co daje znaczne korzyści - między innymi pewność, niezawodność czy zaufanie.

Początkowo działalność firmy opierała się na świadczeniu usług z zakresie prac budowlanych a następnie, po stworzeniu sieci handlowej podjęto się sprzedaży materiałów budowlanych renomowanych firm oraz produkcji chemii budowlanej.

Produkty, które Państwu oferujemy, są najwyższej jakości, przyjazne dla człowieka i środowiska, posiadają wymagane świadectwa, oceny i inne europejskie certyfikaty jakościowe.

Firma Wirsbud w swoim profilu działalności oferuje wykonywanie oraz serwisowanie nowoczesnych instalacji sanitarnych a także energii odnawialnej. Celem naszych przedsięwzięć jest zapewnienie naszym Klientom najwyższego standardu wykonywanych przez nas instalacji oraz komfortu ich użytkowania przy jednoczesnym obniżeniu kosztów eksploatacji. Współpracuje z innymi firmami z branży dzięki czemu możemy podjąć się wielu zadań zapewniając najwyższy poziom technologiczny wykonywanych przez nas inwestycji oraz gwarancję ich działania.

Nasze realizacje dla WIRSBUD SP. Z O.O.