NATYCHMIASTOWE WYCENY PORADY ON-LINE

PROSIMY O POLECENIE:

Strona główna Oferta dla Kultura i edukacja

Oferta specjalna dla instytucji kulturalnych i edukacyjnych

Innowacyjne rozwiązania zwiększające skuteczność promocji instytucji kulturalnych i edukacyjnych

Kultura i edukacja to niezwykle istotne dziedziny życia publicznego. Niestety wielu z nas o tym zapomina. W związku z tym wymagają one stałej promocji, która aktywnie przypomina społeczeństwu o ważnych wydarzeniach, ciekawych ekspozycjach czy wartych uwagi zabytkach.

2M SYSTEM przygotowało bogatą ofertę skutecznych narzędzi reklamowych, które powstały z myślą o obiektach kulturalnych i edukacyjnych. Kierujemy ją m.in. do szkół, muzeów, teatrów, obiektów sportowych, szkół wyższych i uniwersytetów, obiektów sakralnych oraz wielu innych.

Proponujemy Państwu zatem:

Są to wyjątkowe serwisy, które dostosowane są do potrzeb tej konkretnej dziedziny życia publicznego, o której mowa.

Dodatkowo proponujemy Państwu implementację ciekawych i nowatorskich aplikacji, które znacznie zwiększają ich atrakcyjność tj. wizualizacje 3D, wirtualne spacery po danym obiekcie, systemy rezerwacji online i wiele innych.

Nasze serwisy wyróżniają się na tle konkurencji funkcjonalnością i wyjątkową formą.

więcej informacji na temat stron internetowych...

To najlepszy sposób na to, aby zaprezentować dany obiekt z zupełnie innej strony.

Możliwość odbycia takiej wędrówki pozwala odbiorcy lepiej poznać dane miejsce i tym samym nabyć chęci do jego realnego odwiedzenia.

więcej na temat wirtualnych spacerów...

Jest to ciekawe narzędzie pozwalające na zaprezentowanie atrybutów danej instytucji lub obiektu w nowatorski sposób.

Możliwość wykorzystania wielu form przekazu takich jak obraz, tekst, dźwięk itp. sprawia, że prezentacje multimedialne są jednymi z najskuteczniejszych sposobów promocji i reklamy.

więcej informacji na temat prezentacji multimedialnych...

To absolutnie innowacyjna forma promocji, która jest wyjątkowo atrakcyjna i pozwala na pełną prezentację walorów danego miejsca.

Dzięki niej możemy przedstawić odbiorcy w bardzo wysokiej rozdzielczości np. obraz, zabytek, rycinę czy ołtarz. Gigapanoramy znajdują swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie precyzja i dokładność przekazu odgrywają istotną rolę.

Jesteśmy liderem w tej formie promocji i do chwili obecnej zrealizowaliśmy już wiele podobnych projektów, które cieszą się dużą popularnością.

więcej informacji na temat gigapanoram...

Dzięki niej mogą Państwo przechować w bezpiecznej (cyfrowej) formie cenne zbiory książkowe, audio, video oraz inne.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który umożliwia nam wykonanie powyższych prac z należytą starannością i dokładnością, która zapewnia najwyższą jakość. Więcej informacji na temat usługi digitalizacji zbiorów mogą Państwo uzyskać podczas kontaktu z nami.

To doskonała możliwość pełnego pokazania wszystkich walorów danego obiektu czy przedmiotu. Dzięki nim możliwa jest jego prezentacja w formie trójwymiarowej.

Mogą one zostać umieszczone na stronie www, w prezentacji multimedialnej lub też w innych materiałach reklamowych.

więcej informacji na temat wizualizacji 3D ...

To nowatorski sposób na zwiększenie efektywności komunikacji zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz danej organizacji czy instytucji.

Ogromna funkcjonalność sprawia, że użytkownicy cenią sobie tę formę promocji z uwagi na jej przydatność. Nasze wygaszacze posiadają wiele innowacyjnych rozwiązań, które decydują o ich tak ogromnej skuteczności.

więcej informacji na temat wygaszaczy ekranu...

Jeśli mają Państwo do nas jakieś pytania, to zawsze służymy swoją pomocą.

Nasi specjaliści są do Państwa pełnej dyspozycji. Chętnie doradzimy jakie rozwiązania będą najbardziej skuteczne w przypadku Państwa instytucji czy obiektu, które narzędzia warto wykorzystać w tej konkretnej sytuacji, a z których lepiej zrezygnować.

Nasza bogata wiedza oraz doświadczenie pozwalają nam na zaproponowanie Państwu sprawdzonych rozwiązań, które odznaczają się najwyższą efektywnością w danym przypadku.

Serdecznie zapraszamy!