NATYCHMIASTOWE WYCENY PORADY ON-LINE

PROSIMY O POLECENIE:

Strona główna Oferta dla Miasta i gminy

Pokaż nowe oblicze miasta i gminy.
Zwiększ ich atrakcyjność w oczach turystów, mieszkańców i inwestorów!

W dzisiejszych czasach miasta i gminy skazane są na "walkę" w wolnorynkowej konkurencji. Stąd też konieczne stało się podejmowanie działań, które mają na celu zwiększenie przewagi i umocnienie pozycji danego podmiotu. Ich promocja z jednej strony obejmuje działania mające na celu ukazania zalet i najważniejszych atrybutów danego miejsca i tym samym zwiększenie jego atrakcyjności w oczach turystów i inwestorów, a z drugiej odpowiednie pokazanie samorządu zarządzającym danym terytorium.

Promocja miast oraz gmin w sposób bezpośredni wpływa na rozwój danego podmiotu oraz kształtuje jego pozytywny wizerunek. Jest ona zatem ważna nie tylko w przypadku miejscowości turystycznych ale także innych miast Polski, którym zależy na tym, aby chętnie w nich inwestowano i pracowano.

Jest to nowatorski i zarazem wyjątkowo atrakcyjny sposób na zaprezentowania walorów miasta lub gminy. Dzięki niemu możemy odbyć fascynującą wędrówkę po danym miejscu bez konieczności wychodzenia z własnego domu.

Wirtualny spacer to skuteczna forma zachęcenia odbiorcy poprzez bodźce wzrokowe, do wizyty w prezentowanym mieście oraz ciekawa propozycja na to, jak efektywnie zaprezentować sylwetkę miasta lub gminy inwestorom.

więcej informacji na temat wirtualnych spacerów...

Ta innowacyjna kreacja stanowi niezwykle atrakcyjną formę promocji, która jeszcze pełniej pokaże wszystko to, co Państwa miasto lub gmina mają w sobie najpiękniejszego.

Jesteśmy liderem w tworzeniu gigapanoram dla miast. Zrealizowaliśmy już dziesiątki tego typu projektów, a satysfakcja naszych Klientów stanowi najlepszy dowód na niezwykłą skuteczność tej formy promocji.

więcej informacji na temat gigapanoram...

Jest to nasz nowatorski pomysł na to, jak usprawnić komunikację zarówno z pracownikami urzędu jak i również mieszańcami miasta.

Stanowi on również efektywną formę promocji, która dzięki bogatym funkcjonalnościom jest także przydatna użytkownikowi, co dodatkowo zwiększa jej wartość w jego oczach.

więcej informacji na temat wygaszaczy ekranu...

Jest to obecnie najpopularniejsze narzędzie pozwalające na promocję miast oraz gmin.

Portale 2M SYSTEM stanowią wyjątkową propozycję, która wyróżnia się na rynku m.in. nowoczesnymi i innowacyjnymi rozwiązaniami multimedialnymi, które sprawiają, że dany serwis staje się ciekawszy dla odbiorcy i tym samym jest on chętniej odwiedzany.

więcej informacji na temat portali miejskich...

Skuteczność tego narzędzia wynika z jednej strony z jego wyjątkowo atrakcyjnej dla odbiorcy formy i ciekawego projektu, a z drugiej z możliwości oddziaływania na różne zmysły poprzez komunikat obrazowy, tekstowy, dźwiękowy itp.

2M SYSTEM proponuje Państwu nowoczesne prezentacje multimedialne, dzięki którym będą Państwo mogli zaprezentować swoje miasto lub gminę w interesujący i nowatorski sposób. Narzędzie to nie tylko skutecznie przykuwa uwagę i zachęca do uważnego obejrzenia przekazu, ale także przekonuje do określonego działania.

więcej informacji na temat prezentacji multimedialnych miast...

Nasze fotografie to coś więcej niż zwykłe zdjęcia. To pasja i zaangażowanie, które widoczne są na każdym zdjęciu. Dzięki emocjom jakie im towarzyszą stają się one pełniejsze i jeszcze lepiej przekazują to, co chcieliśmy powiedzieć odbiorcy.

W przypadku prezentacji miast to bardzo ważne, aby pokazać mieszkańcom oraz inwestorom, że dane miejsce posiada wyjątkową wartość i walory, o których inni mogą tylko pomarzyć.

więcej informacji na temat fotografii miast...

Możemy także dla Państwa wykonać profesjonalne albumy miejskie, w których zawarte zostaną fotografie prezentujące ważne miejsca, zabytki, a także piękno krajobrazu Państwa miasta lub gminy.

Tego typu albumy mogą stanowić ciekawą formę wprowadzenia dla osób, które przybywają do miasta, a także stanowić formę zachęty dla inwestorów. Sama forma albumu uzależniona jest od konkretnego celu jaki ma on spełniać. Bliższych informacji na ten temat mogą Państwo uzyskać w trakcie kontaktu z nami. Zapraszamy!

Jeśli szukają Państwo ciekawych i przykuwających wzrok plakatów, ulotek oraz innych materiałów poligraficznych to 2M SYSTEM daje Państwu szansę na wykorzystanie wyjątkowych form graficznych, które odznaczają się dużą skutecznością i ciekawą aranżacją.

więcej informacji na temat materiałów drukowanych...

Boisz się ryzyka?
W 2M System nic nie ryzykujesz! Nie płacisz za plany, ale za gotowe narzędzie do realizacji Twoich celów biznesowych.

Jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji. Służymy swoją radą oraz pomocą. 2M System to agencja interaktywna, na którą zawsze i w każdej sytuacji mogą Państwo liczyć!