NATYCHMIASTOWE WYCENY PORADY ON-LINE

PROSIMY O POLECENIE:

Strona główna Usługi Wygaszacze

Interaktywne wygaszacze ekranu

Połączenie nowatorskiej formy i sprawdzonych rozwiązań pozwoliło nam na uzyskanie najwyższej skuteczności...

Oferowane przez 2M SYSTEM wygaszacze ekranu to prawdopodobnie najbardziej nowatorskie i skuteczne rozwiązanie pozwalające na promocję miasta, firmy oraz budowanie świadomości i pozytywnego wizerunku marki.

Jest to także narzędzie, które zwiększa efektywność komunikacji i pozwala na nawiązanie trwałej relacji pomiędzy nadawcą a odbiorcą. Już dziś zapraszamy Państwa to jego wypróbowania, po to, aby przekonać się jak wiele można dzięki niemu zyskać!

 

Przekaz reklamowy stał się dziś czymś zupełnie powszednim. Zewsząd mamy do czynienia z różnorodnymi formami reklamowymi, stąd też odbiorcy przestają na nie reagować w zamierzony sposób i zaczynają ignorować zawarte w nich komunikaty.

Aby zatem skutecznie do nich dotrzeć potrzebna jest oryginalność oraz nieprzeciętna forma. Odbiorcy oczekują od reklamodawców obiektywnych informacji i realnych korzyści, nie zaś suchych treści o charakterze perswazyjnym. Połączenie informacji z wysublimowaną perswazją udaje się jedynie nielicznym.

2M SYSTEM stworzyło zatem narzędzie, które z jednej strony przedstawia realną wartość dla użytkownika, dzięki swojej zaawansowanej funkcjonalności, a z drugiej skutecznie prezentuje treści reklamowe.

To połączenie pozwala osiągnąć efekty o jakich wielu z nas nawet nie marzyło!

Zdalne wyświetlanie reklam oraz banerów, możliwość umieszczania filmów promocyjnych i konfiguracji sposobu ich wyświetlania, możliwość wyświetlania reklam na zainstalowanych już wygaszaczach, a dla użytkownika zegar, kalendarz, niepowtarzalna szata graficzna, biorytm, horoskop - to tylko niektóre funkcje, które wpływają na tak ogromną skuteczność oferowanych wygaszaczy jak i również wciąż rosnącą popularność.

Szczegółowe informacje na temat naszych wygaszaczy znajdziecie Państwo na stronach:

www.wygaszaczedlamiast.pl

www.wygaszaczedlafirm.pl

ILE TO KOSZTUJE?

wyceń swój wygaszacz

DEMONSTRACJA VIDEO

pokaz działania wygaszacza

JAK ZAINSTALOWAĆ

instruktaż instalacji

Nie zwlekaj, już dziś POBIERZ wersję demonstracyjną i przekonaj się sam w czym tkwi potęga tego rewolucyjnego narzędzia!

ZREALIZOWANE INTERAKTYWNE WYGASZACZE EKRANU